O firmie

Firma APRI to innowacyjne przedsiębiorswo budowlane wyspecjalizowane w realizacji inwestycji z zakresu:

  • budownictwa mieszkaniowego
  • realizacji obiektów przemysłowych (hale, kurniki, warsztaty samochodowe)
  • realizacji obiektów handlowych
  • budowie obiektów tymczasowych i modułowych

Realizujemy prace przede wszystkim w formule generalnego wykonawstwa. Współpracujemy z ponad 100 specjalistami z zakresu architektury, konstrukji oraz planowania strategicznego. Daje nam to ogromną przewage nad konkurecją ponieważ jesteśmy wstanie przygotować proces inwestycyjny od początku do końca. Potrafimy przewidywać zagrożenia oraz skutecznie je eliminować.

Dlaczego?

Firma APRI powstała dla tego, że zauważyliśmy jak bardzo kłopotliwe może być budowanie wymarzonego domu. Widzieliśmy ile frustracji i problemów potrafi przynosić współpraca z tzw. "specjalistami". Dla tego chcemy aby APRI było nieoczekiwanym zaskoczeniem. Aby proces budowy domu lub innej inwestycji był wręcz przyjemnością dla obu stron. Aby rzeczy, które z pozoru mogą wydawać się problemem nim nigdy nie były.

Jak to osiągamy?

Przedewszystkim przez gruntowne przygotowanie. Nim pierwszy szpadel zostanie wbity w ziemię wszystko zostaje ustalone i przygotowane za wczasu.
Kolejną rzeczą pomagającą w osiąganiu naszych celów jest maksymalne wykorzystanie elementów prefabrykowanych i przygotowywanych po za placem budowy. Co nam to daje? Przede wszystkim skraca czas przebywania ekipy na budowie. Wyeliminowana jest przypadkowość i improwizaca majstrów. Od początku wiadomo co, gdzie i kiedy ma być zrobione.

Jaki jest efekt?

Efektem współpracy z APRI jest zakończona w terminie i w założonym budrzecie inwestycja. Bez niespodzianek, dodatkowych ukrytych kosztów.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jakie korzyści morze przynieść Ci współpraca z nami. Jesteśmy pewni iż niezależnie od tego czy budujesz dom, warsztat, hotel lub coś zupełnie innego jesteśmy wstanie wnieść dużą wartość w postaci dobrze wykonanej roboty a ponad to zadowolenie i spokój.